Fenerbahçe Opet 7 ayrılığı birden açıkladı! Kadro yapılanması

Geçen sezon Avrupa’da yarı finalde elenen ve Sultanlar Ligi’nde üst üste ikinci şampiyonluğunu yaşayan Fenerbahçe Opet’te kadro yapılanması devam ediyor.

7 AYRILIK
Sarı-lacivertli kulüp; başantrenör Lavarini, Ada German, Buse Ünal, Ergül Avcı, Cansu Çetin, Irina Fetisova, Meryem Boz ile yollarını resmen ayırdı.

EDA ERDEM İLE SÖZLEŞME UZATILDI
Fenerbahçe Opet, 2008’den beri sarı lacivertli formayı giyen kaptan Eda Erdem’le sözleşme yeniledi. Kaptan Eda Erdem sosyal medyadan yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: 2 yıl daha birlikteyiz. Kalp kalbe, omuz omuza. Mutlulukla, onurla, gururla. Allah utandırmasın.

VARGAS FENERBAHÇE’DE KALDI
Sezonu Çin’de açıp devre arasında Fenerbahçe’ye dahil olan Melissa Vargas artık yarım sezon oynamayacak. Milli pasör çaprazı Melissa Vargas, gelecek sezon ilk yarıdan itibaren tüm sezon sarı lacivertli formayı giyecek.

ARINA DEVRE ARASINDA GELECEK
Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, Arina’nın devre arasından sonra takıma dahil olacağına vurgu yaparak şunları söyledi: Nasıl ki geçen sene Melissa Vargas sonradan geldi, Arina Fedorovtseva da öyle gelecek. Bizim kadromuz tamamdır. Arina da buna dahildir. Bir kişi var belki alacağımız.

İŞTE AYRILIK AÇIKLAMALARI

LAVARINI
2023-24 sezonunda Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın Başantrenörlük görevini üstelenen Stefano Lavarini ile yollarımız ayrılmıştır.

Sarı Melekler ile birlikte 2023-24 sezonunda kazandığımız AXA Sigorta Kupa Voley ve Sultanlar Ligi Şampiyonluğumuzda takımımızın Başantrenörlüğünü yapan Stefano Lavarini’ye, bugüne kadarki tüm emekleri için teşekkür ediyor; bundan sonraki kariyerinde kendisine başarılar diliyoruz.

ADA GERMAN
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın oyuncusu Ada Germen ile yollarımız ayrılmıştır. Oyuncumuza tüm emekleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz

BUSE ÜNAL
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın oyuncusu Buse Ünal ile yollarımız ayrılmıştır. Oyuncumuza tüm emekleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.

ERGÜL AVCI
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın oyuncusu Ergül Avcı ile yollarımız ayrılmıştır. Oyuncumuza tüm emekleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.

MERYEM BOZ
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın oyuncusu Meryem Boz ile yollarımız ayrılmıştır. Oyuncumuza tüm emekleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.

CANSU ÇETİN
Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımızın oyuncusu Cansu Çetin ile yollarımız ayrılmıştır. Oyuncumuza tüm emekleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki kariyerinde başarılar diliyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x